Uzzināt vai ir pieejams datums jūsu pasākumam
+371 28291270
+371 20355034
Izstrādāts ar studijā Di′vizion
Pakalpojumi

Kāzu filmēšana – mēs saglabājam labākos momentus priekš jums!

Mēs veidojam dinamisko un krāsaino video, kurš pilnībā atspoguļos jūsu svētku atmosfēru un noskaņojumu. Papildus īsam video, mēs veidojam arī garu, kurš plašāk parāda jūsu kāzas. Mēs filmējam gan iestudētus sižetus un ainas, gan līdzīgi reportažam ar intervijām bet šādas nianses labāk apspriest tiekoties personīgi.

“Love Story” – Pastāstiet savu mīlestības stastu pasaulei ar spilgtu videosižetu.

Cilvēki bieži satiekas neiedomājamās apstākļos un viņu mīlestības un dzīves stāstu nevar pat salīdzināt ar holivūdas filmām jot tas viss bija un bija patiesi. Jūsu “Love Story” var kļūt par lielisko sižetu priekš filmēšanas, kuru būs interesanti apskatīties gan jums gan jūsu draugiem un radiniekiem. Mīlestības stāsts ir īsfilma, kura dot jums iespēju pārdzīvot visus mīļākos un spilgtākos momentus no jauna un saglabāt to uz visiem laikiem.

Pasākumu filmēšana – personīgas svinības, izstādes, koncerti un citi pasākumi.

Jebkuru pasākumu filmēšanu labāk uzticēt profesionāļiem. Mēs izmantojam 3 kameras lai nofilmēt visu pasākumu no dažādām pusēm.

Apsveikumu filmēšana – izveidojiet kreatīvo apsveikumu saviem draugiem, radiniekiem un kolēģiem

Mēs realizēsim jūsu idejas vai arī varam piedāvāt savus scenārijus. Video var iekļaut sevī slaidšovu ar informatīvo vai izklaidējošo saturu ka arī tas var būt radošs, interesants, pat pāsakains videoklips.
Portfolio

Visi video

Kāzu Video

Pāsakumu Video

Citi Video

1 2 3 4
1 2 3
Lai saņemtu specpiedāvājumu, atspājiet iesniegumu
Vārds
E-mail
Kāzu datums
Ziņojums
Saņemt
Par mums

Mēs strādājam vienā stilā veidojot dāžādus scenārijus.

Mēs nodarbojamies ar kāzu, svētku un citu pasākumu filmēšanu. Priekš jums strādā divi profesionālie operatori. Video tiek filmēts ar profesionālo tehniku – spoguļkameram Canon kas nodrošina Full HD kvalitāti (1920x1080). Priekš filmēšanas tiek izmantots profesionāls aprikojums no parasta statīva līdz lokamā kameras celtņa..
Nikita Vlodjajevs
Alex Petunovs
Mūsu draugi
Komentāri
Яндекс.Метрика